Gabinety stomatologiczne w zasięgu ręki

Usługi stomatologiczne świadczę w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych Sigma i Omega Dent w Skoczowie (pomiędzy Bielsko-Białą a Cieszynem) oraz ProfilDent w Bielsku-Białej. Gabinety zlokalizowane są w dogodnych komunikacyjnie punktach, co umożliwia bezproblemowe dotarcie na wizytę wszystkim pacjentom ze Skoczowa, Bielsko-Białej, Cieszyna, Ustronia i okolic. Pacjentów przyjmuję zarówno prywatnie jak i w ramach kontraktu z NFZ.

Zakres usług stomatologicznych

W ramach praktyki stomatologicznej, świadczę bogaty wachlarz usług. Z wizyt profilaktycznych i leczenia stomatologicznego, które oferuję, korzystają pacjenci ze Skoczowa, Bielska-Białej oraz Cieszyna. Oferuję między innymi wybielanie zębów, rekonstrukcje protetyczne, leczenie kanałowe, fluoryzację i lakowanie zębów, zabiegi w zakresie stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej oraz inne usługi w zakresie profilaktyki i leczenia chorób uzębienia.

DIAGNOSTYKA

Precyzyjna diagnostyka to jeden z kluczowych elementów udanego leczenia. Diagnostyka umożliwia rozpoznanie chorób jamy ustnej i dobranie odpowiedniego leczenia stomatologicznego. Gabinety, w których przyjmuję pacjentów dysponują precyzyjnym nowoczesnym sprzętem optycznym i radiologicznym, wspomaganym przez systemy komputerowe.

PROFILAKTYKA

W ramach profilaktyki stomatologicznej wykonuję m.in. zabiegi usuwania kamienia, czyszczenia ultradźwiękami (skaling), piaskowania i polerowania szkliwa, fluoryzację oraz lakowanie zębów. Dodatkowo przeprowadzam instruktaż higieny jamy ustnej dla dzieci i dorosłych oraz pomagam dobrać odpowiednie przybory służące do jej utrzymania.

PROTETYKA

Protetyka wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia lekarza stomatologa, ale również znakomitego wyczucia barw i kształtów. Jako stomatolog z doświadczeniem zwracam uwagę na szczelność uzupełnień protetycznych, układ zgryzu i obciążeń poszczególnych zębów, kształt koron, współgranie z linią uśmiechu i modelowanie struktury wypełnień protetycznych. Gwarantuję trwałość i wyjątkową estetykę prac protetycznych. W ramach moich usług stomatologicznych wykonuję niezwykle komfortowe i trwałe protezy akrylowe.

ENDODONCJA

Podczas leczenia endodontycznego przestrzegam sterylności i procedur opracowywania kanału. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi zapewniam szczelne wypełnienie i brak przebarwień. Ząb wyleczony kanałowo będzie stanowił pełnowartościowy filar do odbudowy w ramach protetyki za pomocą wkładu i korony, co stanowi tańszą, a równie zadowalającą dla pacjenta metodę niż wszczepienie implantu.

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Stomatologia zachowawcza pozwala we wczesnym etapie rozwoju chorób zębów doprowadzić do wyleczenia, zachowania własnego, naturalnego uzębienia i braku konieczności uciekania się do ostatecznych metod – założenia protezy akrylowej. Pacjentów z Bielska-Białej, Cieszyna i okolic zapraszam na okresowe przeglądy stomatologiczne w gabinetach w Skoczowie. Wizyty kontrolne zapewniają wczesne wykrycie zmian próchnicowych, schorzeń dziąseł oraz tkanek zęba.

PEDODONCJA (STOMATOLOGIA DZIECIĘCA)

Objęcie dziecka opieką stomatologiczną w odpowiednim czasie jest bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju uzębienia. Kontakt z małym pacjentem zawsze zaczynam od adaptacji i oswojenia z gabinetem stomatologicznym. Wizyta nie wiąże się z bólem i pomaga zniwelować strach przed  dentystą.

WYBIELANIE ZĘBÓW

Zęby nieustannie narażone są na działanie barwników, które powodują zmianę koloru szkliwa. Dzięki profesjonalnemu wybielaniu w gabinecie stomatologicznym, można przywrócić pierwotny kolor swoim zębom, a nawet wybielić je o kilka tonów. W ramach wizyty dentystycznej w gabinecie, dobiorę odpowiednią metodę wybielania, która zagwarantuje śnieżnobiały uśmiech bez bólu, dyskomfortu i nadwrażliwości.

Zapraszam wszystkich pacjentów ze Skoczowa, Bielska-Białej, Cieszyna i okolic.